Službene Internet stranice lokalne akcijske grupa Vuka-Dunav info@lagvuka-dunav.hr

Izmjena trećeg LAG Natječaja za Tip operacije 1.2.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“

LAG | 10/12/2019

 

Upravni odbor Lokalne akcijske grupe Vuka-Dunav, dana 10. prosinca 2019. na 35. Sjednici Upravnog odbora, donio je Odluku o izmjeni trećeg LAG natječaja za Tip operacije 1.2.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“, a koji je sukladan Tipu Operacije 4.1.1. iz Programa ruralnog razvoja Republike Hrvatske za razdoblje 2014.-2020.

LAG Natječaj se mijenja u slijedećem dijelu:

 

Raspoloživa sredstva: 986.496,64 HRK“

  

mijenja se i glasi:

 

„Raspoloživa sredstva: 1.309.200,00 HRK“.

 

 

Ostali dijelovi Natječaja za provedbu tipa operacije 1.2.1. „Restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava“ se ne mijenjaju.

Isto je potrebno zbog povećanja alokacije za 3. LAG Natječaj za T.O. 1.2.1., definiranoj u prijavljenoj izmjeni Lokalne razvojne strategije LAG-a Vuka-Dunav.

 

Natječaja za tip operacije 1.2.1. restrukturiranje, modernizacija i povećanje konkurentnosti poljoprivrednih gospodarstava